Про сайт

Сайт Людмили Огнєвої На цьому сайті можна ознайомитися з цікавою й пізнавальною сторінкою українського культурного життя Донеччини – і з величезним доробком однієї людини, яка будувала і продовжує будувати в Україні – УКРАЇНУ.

Видатні постаті української культури і науки, громадські діячі, які народилися і/або працювали на Слобожанщині; українські класики та відомі імена з давньої історії оживають у книгах, статтях та, як не дивно, у вишиваних експонатах мистецьких виставок Людмили Огнєвої. Так, одна з найважливіших і найпопулярніших її "майстрових" тем – "Вишивані сорочки видатних українців" – з незмінним успіхом мандрувала по всій Україні і постійно доповнювалася новими експонатами...

Так само Україні і її людям присвячені близько півсотні видань, статті, інтерв'ю, радіопередачі та відеосюжети Людмили Огнєвої, більшість яких можна знайти саме тут.

Матеріали, розміщені на сайті, надані для публікації особисто їх автором – Людмилою Радіонівною Огнєвою.ЗАСТЕРЕЖЕННЯ:

Проект ohneva.infoua.net є некомерційним. Усі публікації подаються на сайті виключно для ознайомлення і на правах реклами.

Усі права на матеріали належать їх власникам, і на сайті представлені, оскільки знаходяться у відкритому публічному доступі мережі Інтернет. Адміністрація сайту не має інформації про неправомірність опублікування цих матеріалів.

Якщо Ви не бажаєте, щоб інформація про об'єкт Вашого авторського права була розміщена на цьому сайті, − повідомте нам, будь-ласка, на адресу: infoua8net@gmail.com.

При передруку та використанні матеріалів зазначте, будь-ласка, джерело – ohneva.infoua.net.