Про сайт

Сайт Людмили Огнєвої На цьому сайті можна ознайомитися з цікавою й пізнавальною сторінкою українського культурного життя Донеччини – і з величезним доробком однієї людини, яка будувала і продовжує будувати в Україні – УКРАЇНУ.

Видатні постаті української культури і науки, громадські діячі, які народилися і/або працювали на Слобожанщині; українські класики та відомі імена з давньої історії оживають у книгах, статтях та, як не дивно, у вишиваних експонатах мистецьких виставок Людмили Огнєвої. Так, одна з найважливіших і найпопулярніших її "майстрових" тем – "Вишивані сорочки видатних українців" – з незмінним успіхом мандрувала по всій Україні і постійно доповнювалася новими експонатами...

Так само Україні і її людям присвячені близько півсотні видань, статті, інтерв'ю, радіопередачі та відеосюжети Людмили Огнєвої, більшість яких можна знайти саме тут.

Матеріали, розміщені на сайті, надані для публікації особисто їх автором – Людмилою Радіонівною Огнєвою.ЗАСТЕРЕЖЕННЯ:

Проект ohneva.infoua.net є некомерційним. Усі публікації подаються на сайті виключно для некомерційного використання (з метою їх популяризації).

Усі права на матеріали належать їх власникам, і на сайті представлені, оскільки знаходяться у відкритому публічному доступі мережі Інтернет.

За наявності заперечень щодо використання тих чи інших об'єктів авторського права, прохання направляти обґрунтовані заперечення на адресу: infoua8net@gmail.com.

При передруку та використанні матеріалів зазначте, будь-ласка, джерело – ohneva.infoua.net.